Fénykocsit indít a Szomjoltóság 2019-ben! Képek és menetrend itt!

Kelt: 2019.12.14 kovacsad

Fénykocsit indít a Szomjoltóság 2019-ben! Képek és menetrend itt! Fénykocsit indít a Szomjoltóság 2019-ben! Képek és menetrend itt! Karácsonyi tűzoltóautó vonulása a II.kerületben.

A Fényvillamos, Fénytroli, adventi fényhajó mellett más adventi különlegeséggel is találkozhatunk Budapesten!

A Szomjoltóság csapata egy különleges fénykocsival járja a 2. kerületi játszótereket és gyermekotthonokat. A tűzoltóság feldíszített kocsija 2019. december 15-én közlekedik.

A 2018-as kocsi így nézett ki.



2019-ben pedig ilyen lesz majd a kocsi:

Sosem elég a FÉNYJÁRATOKBÓL!

Fénytroli is közlekedik! Részletek itt!

Fotó:MTI/Mohai Balázs
Fényvillamos is! Részletek itt!

A legjobb 10 karácsonyi ajándék ötlet SORBANÁLLÁS NÉLKÜL! Részletek ide kattintva!
Sőt Hiperfa is vár a városban! Részletek itt!

Na és vidéken vár a Mézeskalács Villamos is. Részletek itt!

Na és persze Eta néni Fénykertjét se hagyjuk ki. Részletek itt!

Na és a Jégfolyosó is hatalmas élmény. Részletek itt!
JÁTÉK menüben számtalan nyeremény vár könyvek, koncertjegyek és sok más!  A cikk alatti kapcsolódó hírekben, számtalan érdekes programól olvashatsz. 

Karácsonyi tűzoltóautó vonulása a II.kerületben 2019. december 15-én:
II kerületi polgármesteri hivatal – 16.00-16.15
Zsigmond téri játszótér – 16.25-16.30
Bólyai Gyermekotthon – 16.35-16.45
Vérhalom téri játszótér – 16.50-17.00
Gyermekotthon Gárdonyi Géza utca – 17.05-17.10
Cseppkő Gyermekotthon – 17.15-17.20
Fenyves utcai játszótér – 17.25-17.30
Torockó játszótér – 17.35-17.40
Hűvösvölgyi Gyermekotthon – 17.50-17.55
Zirzen Janka Gyermekotthon – 17.55-18.00
Bánffy György emlékpark – 18.05-18.10
Szabadság utca 19. játszótér - 18.20-18.25
Adyliget játszótér – 18.35-18.40

IDE KATTINTVA térképen láthatjátok hol és mikor találkozhattok a feldíszített kocsival. Lájk ha nektek is tetszik a kezdeményezés.

Megosztás:



Kapcsolódó hírek:

Fényvillamos Budapesten 2019-ben is! Menetrend itt!
2019-ben is járni fog a Fényvillamos Budapesten!
INGYENES szaloncukor készítés és koncertek a Millenárison!
2019. december 13-15 között számtalan INGYENES koncert és program vár a MikulásGyárban.
Fénytroli Budapesten 2019-ben is - Menetrend itt!
A Fénytroli 2019-ben is útra kel Budapesten. December 19-ig Mikulástroliként gyűjt adományt, míg 19-e után már csak Fénytroliként jár. Menetren itt!
West Side Story 2021-ben a Szegedi szabadtéri Játékokon - Jegyek itt!
Ágoston Katalin, Medveczky Balázs, Stohl András, Szinetár Dóra, Kocsis Dénes, Gáspár Sándor, Makranczi Zalán és Gömöri András Máté főszereplésével érkezik a West Side Story musical 2021-ben a Szegedi Szabadtéri Játékokra. Jegyek itt!
Apáca Show musical 2021-ben Szegeden - Jegyek itt!
Az Apáca show musical 2021. július 30-31-én és augusztus 1-én lesz látható a szegedi Dóm téren. Jegyek itt!
Jézus Krisztus Szupersztár 2021-ben a Szegedi Szabadtéri Játékokon - Jegyek itt!
A Jézus Krisztus Szupersztár 2021-ben a Madách Színház sztárjaival érkezik a Szegedi Szabadtéri Színpdra. Jegyek itt!

 


EZT OLVASTAD

LEGFRISSEBB HÍREK

CSATLAKOZZ HOZZÁNK



LEGOLVASOTTABB HÍREK

 

Ezt olvasta már?x